NA VEDOUCÍ TÝM LIGY MUŽI NESTAČILI

REGIONÁLNÍ LIGA MUŽŮ, SK. 5 – NEDĚLE 11. 2. 2024 – TŘEBÍČ

PSKC Okříšky  -  Spartak Pelhřimov B   6:7  (1:2, 3:4, 2:1)
Branky/asistence: Jan Horský 1/3, Jakub Horský 3/0, Martin Noháček 1/0, Ondřej Vyskočil 1/0, David Vlk 1/0, Tomáš Kasper 1/0

První dvě třetiny byl lepší Pelhřimov. Polovina týmu bohužel nebyla hlavou v zápase. V třetí třetině už jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme ale nedokázali vyrovnat. Zápas provázela spousta překombinovaných akcí a také špatné přechody středního pásma. Škoda, že jsme se probrali pozdě a celý zápas jsme dotahovali.

PSKC Okříšky  -  ASK Bystřice n. P.  8:5  (2:0, 3:5, 3:0)
Branky/asistence: Tomáš Uher 2/0, Tomáš Kasper 1/1, David Vlk 1/1, Martin Noháček 0/2, Jan Horský 0/2, Štěpán Ludmila 1/0, Jan Koukal 1/0, David Kučera 1/0, Jiří Uher 0/1, 1x vlastní gól Bystřice

Druhý zápas byl už mnohem veselejší. První třetinu jsme diktovali, jak se bude hrát. Bohužel nás opět zklamala naše koncovka. Náskok o dva góly byl ale zasloužený. V druhé třetině jsme rychle inkasovali, ale také jsme rychle na tuto branku odpověděli. Poté ale přišly naše zkraty a Bystřice dala 3 góly během minuty. Hra se povedla malinko stabilizovat přesilovkou. Poprvé v této sezóně jsme ji využili. Opět začala naše dominantní část, kde jsme dokázali vstřelit gól a vzali jsme si zpět vedení. Minutu před koncem jsme dostali opět laciný gól a bylo vyrovnáno na 5:5. Do třetí části jsme šli s jasným plánem a dařilo se nám ho plnit. Přestali jsme soupeři dávat míček a povedlo se nám dát dva góly. Snaha Bystřice už byla marná. Minutu před koncem dal poslední hřebíček do rakve svým premiérovým gólem David Vlk.

Prohra proti Pelhřimovu nám bohužel zkomplikovala situaci o možnou baráž o divizi. Tento zápas nám, ale hodně dal a doufám, že se z něj poučíme. Proti Bystřici jsme předvedli florbal, který chceme hrát. Škoda druhé třetiny, kde byly zbytečné chyby. Těch se musíme vyvarovat. Také jsme využili konečně první přesilovku. Chtěl bych pochválit celý tým za odmakané zápasy. První dva zápasy odehrál David Vlk.

Sestava: Jan Račák, David Vlk, Tomáš Kasper, Štěpán Ludmila, Marek Zezula, Tomáš Uher, Jan Koukal, David Kučera, Martin Noháček, Ondřej Vyskočil, Jakub Horský, Jan Horský Jiří Uher, Jiří Chalupa, Radek Korba