MUŽI UKONČILI 23. 3. 2024 SEZÓNU 2023/2024

tym-muzu.jpgREGIONÁLNÍ LIGA MUŽŮ, SK. VYSOČINA - SOBOTA 23. 3. 2024 - JIHLAVA

HIPPOS ŽĎÁR N/S B - PSKC OKŘÍŠKY  6:9  (2:3, 1:3, 3:3)
Branky/asistence: Martin Noháček 3/0, Štěpán Ludmila 0/3, Tomáš Uher 2/0, Ondřej Vyskočil 2/0, Jakub Horský 0/2, Tomáš Kasper 1/0, Zbyněk Doležal 1/0, Tomáš Chadim 0/1, Jan Račák 0/1, Jan Horský 0/1

Zápas jsme začali velice dobře. Hned v 35. sekundě nás poslal do vedení Martin Noháček. O minutu později jsme inkasovali. Hra byla rychlá a plná protiútoků. Ve čtvrté minutě jsme dokázali jeden protiútok proměnit a znovu jsme vedli. Hra se následně uklidnila a začala se projevovat nevyrovnanost našich pětek. Dvě pětky neměly problém si v klidu založit útok, popřípadě zneškodnit ten soupeřův. Bohužel jedna pětka měla problém v tomto zápase se vším, a tak docházelo k zbytečnému tlaku soupeře, ale i přes to jsme v deváté minutě zvýšili vedení na 3:1. V desáté minutě přišla hra 4 na 4, ale ta nic zajímavého nepřinesla. Tři minuty do konce třetiny dokázal Hippos snížit a měl více ze hry. Druhá třetina se nesla ve stejném duchu, jak konec první třetiny a Hippos dokázal vyrovnat. To byl naštěstí pro nás budíček a dokázali jsme během tří minut vsítit tři branky a druhou třetinu jsme dokončili s náskokem 6:3. Začátek třetí části byl z naší strany horor. Prohospodařili jsme vedení a náhle to bylo 6:6. Stáhli jsme na dvě lajny a začali hrát zase na míčku. Osm minut do konce třetí třetiny se opět prosadil Martin Noháček a poslal nás do vedení. Naši hezkou hru bohužel zkomplikovalo oslabení, ale to jsme dokázali ustát. Čtyři minuty do konce jsme proměnili protiútok a vedli jsme už o dva góly. Hippos nám daroval přesilovku a my jsme ji využili na tahání času. Dvě minuty do konce šel Hippos do šesti, ale důsledností jsme je nedovolili vystřelit. Výhru stvrdil svým gólem Tomáš Uher půl minuty do konce.

SK JeMoBu - PSKC OKŘÍŠKY  4:14  (3:3, 0:7, 1:4)
Branky/asistence: Jan Horský 3/1, David Vlk 2/2, Jakub Horský 0/4, David Kučera 3/0, Jiří Uher 0/3, Ondřej Vyskočil 2/0, Martin Noháček 1/1, Tomáš Uher 1/1, Štěpán Ludmila 1/1, Tomáš Kasper 1/0

První část byla vyrovnaná. JeMoBu se snažilo ohrozit naši branku každou sekundu pobytu na naší půlce. Ve čtvrté minutě se jim povedlo vstřelit gól. My jsme se naštěstí nezhroutili a za 15 sekund vyrovnali a o 26 sekund později jsme už i vedli. Tím jsme soupeře zaskočili a začali jsme mít více ze hry. V osmé minutě jsme ještě navýšili vedení. V desáté minutě jsme vypadli ze hry a JeMoBu vyrovnalo. Druhou třetinu jsme začali dobře, když se nám povedlo v 55 sekundě vstřelit gól. Od té doby jsme už byli jednoznačně lepším týmem a do konce třetiny se nám povedlo vstřelit 7 gólů. Naše vedení bylo 10:3. Na začátku třetí třetiny jsme dostali gól, ale nepřestali jsme hrát a do konce třetiny jsme vstřelili ještě 4 další branky.

Odehráli jsme dva povedené zápasy. Druhý zápas byl z naší strany nejlepší v této sezóně. Na hráčích bylo vidět, že se hrou baví. Bohužel pro nás sezóna končí tím nejhorším možným způsobem. Výsledky hrané v jiné hale nešly v náš prospěch a tak jsme do nástavby nepostoupili. Chyběl nám pouze jeden bod. Ale to ke sportu prostě patří. Hráčům děkuji za celou sezónu. Fáze, kterými jsme si prošli byli, náročné fyzicky i psychicky. Pokrok byl vidět a doufám, že v příští sezóně budeme moci navázat na tyto výkony.

Sestava: Radek Korba, Jiří Chalupa, David Kučera, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, Jakub Horský, Tomáš Kasper, David Vlk, Jiří Uher, Tomáš Uher, Marek Zezula, Lukáš Hájek, Jan Račák, Štěpán Ludnila, Martin Noháček, Tomáš Chadim, Zbyněk Doležal, Adam Ampapa